Народження дитини – найважливіша подія у ній. Але не всі можуть мати дітей через порушення репродуктивної функції. Сучасна медицина навчилася долати ці проблеми, і лікарі тепер мають повний набір інструментів, від ліків до «важкої зброї» у вигляді допоміжних репродуктивних технологій.

Клініка репродуктивної медицини «Надія» https://ivfclinic.lviv.ua/zhinocha-konsultacija/ створена, щоб дарувати людям щастя. Її команда виконує цю шляхетну місію за допомогою сучасних допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ) та методів пренатальної діагностики.

Історія клініки розпочалася у червні 2006 року, а її кістяк фахівці працюють у сфері репродуктивної медицини понад 10-15 років. За цей час у найвідчайдушніших безплідних сім’ях народилися тисячі дітей. Створюючи нову клініку, ми максимально використали наш багаторічний досвід.

У клініці «Надія» працює 83 особи, у тому числі 14 лікарів та 16 фельдшерів.

Основна діяльність клініки:

  • Допоміжні репродуктивні технології;
  • Амбулаторна акушерська допомога (спостереження вагітності та консультація гінеколога);
  • Пренатальна діагностика;
  • Гінекологічна хірургія.

Лікування безпліддя

Кожна жінка мріє відчути радість материнства. Але якщо з якихось причин ви не можете завагітніти, не засмучуйтесь! Діяти необхідно швидко, проконсультувавшись із фахівцем у галузі лікування безпліддя.

Для того, щоб ефективно вирішити цю проблему та усунути причини, що перешкоджають настанню вагітності, Вам необхідно звернутися до висококваліфікованого лікаря «Надія» з великою базою знань та цінною лікарською практикою.
Репродуктологи клініки демонструють можливості сучасної медицини, обіцяючи позитивні результати навіть у найважчих занедбаних випадках. За допомогою сучасних методів ЕКЗ багато пар можуть народити здорових дітей.

Особливості лікування чоловічої та жіночої безплідності

Однією з важливих сильних сторін нашого медичного закладу є те, що ми є спеціалізованою, вузькоспеціалізованою медичною установою, яка спрямовує всі наші зусилля на ефективне та дієве лікування чоловічого та жіночого безпліддя.
Варто зазначити, що безпліддя – це не проблема, винна лише жінка. Чоловіче безпліддя також дуже поширеною причиною того, що молоді жінки не можуть зачати дитину.

Саме тому парам, які бажають виявити та усунути проблеми, що перешкоджають зачаттю дитини, слід прийти до клініки на прийом до лікаря-репродуктолога. Різні типи проблем можуть ускладнити зачаття:

  • Генетична схильність
  • Набуті захворювання репродуктивної системи та інших систем організму
  • Характеристики способу життя обох сторін
  • Погана сумісність партнерів.

Чоловіче та жіноче безпліддя — це не слова, це в основному питання своєчасного звернення до лікаря, який має відповідну освіту та здатний займатися цими проблемами.

0